Home / Plażowe trendy / Kostium kąpielowy w paski: postaw na styl marynarski!

Kostium kąpielowy w paski: postaw na styl marynarski!

Styl marynarski czyli stroje w paski
Podeślij znajomym

Styl marynarski nie wychodzi z mody od lat. Paski znajdziesz wszędzie – także na kostiumach kąpielowych. W tekście opowiemy o tym trendzie – dowiesz się, dla kogo jest najlepszy, jak go wykorzystać i wiele więcej. W końcu paski trzeba umieć nosić – nawet na plaży!

Styl marynarski niesie za sobą wiele zalet. Przede wszystkim jest po prostu ponadczasowy – co roku, kiedy przychodzi lato, paski stają się jednym z popularniejszych trendów. Podobnie kolory, jakie dominują w tym stylu. Jak żaden inny, styl marynarski podkreśla kobiecą sylwetkę, i to bez względu na rozmiar. Skoro ma tyle zalet, nie ma żadnych podstaw, by ograniczać go jedynie do mody codziennej. Styl marynarski równie dobrze sprawdzi się przecież w modzie plażowej!

Wszystkie zalety stylu marynarskiego

Styl marynarski, jak zdążyliśmy to już ustalić, jest ponadczasowy. Czego to zasługa? Przede wszystkim klasycznych kolorów, jakie są charakterystyczne dla tego stylu. Tak podstawowe barwy, jak biel, czerwień i granat sprawiają także, że styl ten pasuje praktycznie do każdego typu urody i każdego rodzaju sylwetki. Po prostu zawsze będziesz w nim wyglądać dobrze – co więcej, niezależnie czy będzie to stylizacja codzienna, czy może kostium kąpielowy.

Charakterystyczne cechy mody „na marynarza”

Po czym poznasz styl marynarski? Oczywiście po różnej szerokości pasach. Charakterystyczne są także kompozycje składające się z klasycznych barw. Zazwyczaj spotykamy się z bielą w połączeniu z różnymi odcieniami niebieskiego i granatu, a także soczystej czerwieni – takie zestawy są zawsze w dobrym stylu. W stylu marynarskim pojawiają się również wszelkie motywy związane z morzem, takie jak kotwice, koła ratunkowe, muszle, rozgwiazdy itp.

Stylizacja marynarska

Stawiając na styl marynarski w odsłonie plażowej, warto powtórzyć ten motyw także przy okazji dodatków. Ze swojej strony proponujemy Ci strój kąpielowy w klasycznych barwach, takich jak biel i granat. W zależności od modelu, będą to standardowe paski bądź motyw żeglarskiego sznura, który doda charakteru kostiumowi.

Warto na tym nie poprzestawać i wprowadzić do stylizacji kolejny kolor. Co powiesz na biżuterię w odcieniu czerwieni? A może kapelusz w innym wydaniu granatu bądź bieli? Jeśli wybierzesz kostium jednoczęściowy, możesz do niego dodać ozdobny pasek. Nie zapomnij też o espadrylach bądź prostych japonkach!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *